HAKKIMIZDA

Tarihçemiz

Pratik’s Express perakende sektörüne farklı bir soluk getirme amacı ile 2015 yılında Küçük Balıklı şubesi ile perakende sektörüne adım attığı  günden bu yana, yaptığı yatırımlarla tamamen yerli sermaye ile istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir. Bursa’da Küçük Balıklı ve Başaran olmak üzere iki şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mağazalarımızda 4.000 farklı ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktayız. Pratik’s Express  yüksek standartlı hizmet, üstün kalite anlayışı ile yatırımlarına devam etmektedir. Lider zincir marketler olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sürdürmekte ve kurulduğu günden bugüne; doğru ürün çeşidi ve uygun fiyatlar üzerinden pratik ve ekonomik alışveriş  anlayışını ilke edinen Pratiks Express, öncelikle yerel tedarikçilerle ve ulusal firmalarla işbirliği içerisine girmiştir.

0
Bursa Genelinde Şubelerimiz
0
Büyüklüğe Sahip Mağazalarımız
0
+
Ürün Yelpazesi
null

VİZYONUMUZ

Hijyenik koşullarda gıda güvenliğine uygun satış alanları oluşturabilmek ve çevresine duyarlı, bulunduğu bölge ve şehrin ekonomisine artı bir katma değer yaratabilen bir marka olmaktır.Türkiye gerçekleri içerisinde, Türk insanına yakışır Mağaza koşulları belirlemeye çalışan Pratiks‘te İnsana saygı, Sevgi ilk planda gelmektedir.

null

MİSYONUMUZ

Müşterilerine en kaliteli ürünleri en ucuza sunabilmek Pratiks’in başlıca misyonudur. Çalışan tüm personellerin müşterilerimize güler yüzleri ile karşılamak ve alışverişlerini mutlu ve keyifli bir şekilde yaptırmayı amaçlamaktadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

3 Yıldır Devam Eden Hizmet Aşkı

Pratik’s rakiplerinden ayıran en önemli özellik sunduğu güven, güler yüz, kalite, uygun fiyat ve her müşterinin patronumuz olduğu anlayışıdır.

Kalite Sertifikalarımız

Pratik’s hizmet aşkıyla hizmet verirken kalite ve hizmet standartlarını güvence altına almak için başlattığı ISO 9001,2000 VE HACCP belgelendirme çalışmaları devam etmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Bu anlayışla bize güvenen, güven veren, istikrarımıza eşlik eden, başarılarımıza katkı üreten müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız, müşteri olduklarımız, bölgemiz, ülkemiz, devletimiz, milletimiz ve çevremizde binlerce dost,

Kaliteli ve Güvenli Alışveriş

Müşteri ve iş arkadaşlarımızla daha büyük hedefler için el ele gönül gönüle yolumuza devam edeceğimizi taahhüt etmekteyiz.